Hakkımızda

ANT Tekstil , 1960’lı Yıllarda  hizmet vermeye başlayan perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de müşteri memnuniyetini hedefleyerek 2017 yılında yola çıktı. Ant Tekstil olarak Ted Lapidus Paris ve Bacci markalarının ana bayilik ve isim haklarına sahibiz. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Anında kargo sipariş sistemi ile, Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş baccionline.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. baccionline.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan baccionline.com, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebookİnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

baccionline.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.